Ogłoszenie

Obozowisko niedaleko Oren stoi już całkiem solidnie, zamowiliśmy już dużo materiału i drewna w razie następnych namiotów, jeśli wędrowcze przechodzisz jedynie obok, gościną Ci służyć będzie jeśli poszanujesz nasz byt w tym miejscu...

Jeśli i Ty masz dosyć szaleńców miejskich, bezinteresownych zachłannych na moce kapłańskie krzykaczy, jak i Tych, których szał bojowy i gorączka Tytanów opętała do tego stopnia iż mową poprawną kontynentu Aden władać już nie potrafią... usiądź przy ognisku nieopodal Ghronrhuna, zapomnij o wrzawie miast i bełkocie rynkowym, wsłuchaj się w trzaskające palenisko i zasmakuj wina z Dion sprowadzonego, zaproszenie jest wyraźne, niezbędne jedynie poszanowanie...

#1 03-10-2007 08:13

Thaed

Straż Obozowa

4539917
Call me!
Zarejestrowany: 29-09-2007
Punktów :   

Księga życzeń do papy Morha

Jako żem wyszkolony we włóczni, a nie lenił żem się przy księgach, to magii ja pojąć nie zdołam, wiem tyle że podejrzana to sprawa, zatem moje życzenie to biżuteria czarnej rudy co by mnie żadne spaczenie w walce przeciw magii jakiejś nie dorwało.


"Nie ten umiera co właśnie umiera
Lecz ten, co żyjąc w martwej kroczy chwale
Więc ci, co zginęli, poszli w bohatery
Ci, co przeżyli - muszą walczyć dalej
"

Offline

 

#2 03-10-2007 16:43

Anre

Straż Obozowa

Zarejestrowany: 29-09-2007
Punktów :   

Re: Księga życzeń do papy Morha

Ja, choć magia mi nie straszna i bronić się przed nią wiem jak, na ręce poczciwego kowala składam życzenie naszyjnika czarnej rudy, jako że tej właśnie błyskotki do kompletu pełnego mi brak.
Na przyszłość odległą, gdy w bojach się bardziej zaprawimy a i skarbiec nas napęcznieje, widziałabym się w zbroi koszmaru, po której wrogie ostrza ślizgać się będą. W dłoni swej zaś topór elizyjski dzierżyć bym pragnęła, by z siłą większą i większą precyzją cel mój na dwoje płatać i zniszczenie większe wśród wrogów naszych szerzyć.


Wrogowie którym grozisz, tworzą armię. Wrogowie których niszczysz, tworzą groby.

Offline

 

#3 04-10-2007 18:54

Morh

Właściciel Kowadła

Zarejestrowany: 29-09-2007
Punktów :   

Re: Księga życzeń do papy Morha

A dajta mie chwilkie, jo? Się zobaczy, się zrobi, jo? Se tak pomysłuję, że niedługo się cosik wykuje, trza mi tylko trochu czasu, bo z kuciem to nie tak, że pierwszy lepszy chłysek mie wykuje Koszmar łod razu, jo?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mba.pun.pl www.budownictwo91b7.pun.pl www.listek.pun.pl www.warhammer2online.pun.pl www.realitygaming.pun.pl